• Duyurular

  • Ali Bozdemir (YaRGıÇ)

   AR-GE Nedir?

   AR-GE Nedir? AR-GE: Bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgileri elde etmek veya mevcut bilgilerle yeni malzeme, ürün ve araçlar üretmek, yazılım üretimi dahil olmak üzere yeni sistem, süreç ve hizmetler oluşturmak veya mevcut olanları geliştirmek amacı ile yapılan düzenli çalışmalardır. ARGE çalışmaları genel olarak yeni ürün, yeni proses, geliştirilmiş ürün veya geliştirilmiş proses elde etmek amacıyla yapılıyor. Yazılım üretme çalışmaları da AR-GE faaliyeti olarak değerlendiriliyor. Yeni Ürün: Teknolojik açıdan yeni ürün, önceki ürün kuşağıyla karşılaştırıldığında malzemesi, parçaları ve yerine getirdiği işlevler açısından öze ilişkin, teknolojik farklar gösteren bir üründür. Yeni Proses (Üretim Yöntemi): Geleneksel üretim tesislerinde üretilemeyen, yeni ya da geliştirilmiş ürünlerin üretilmesinde veya halen üretilmekte olan ürünlerin yeni tekniklerle üretilmesinde kullanılan yöntemdir. Yazılım: Bir bilgisayar, iletişim cihaz veya bilgi teknolojilerine dayalı bir diğer cihazın çalışmasını ve kendisine verilen verilerle ilgili gereken işlemleri yapmasını sağlayan komutlar dizisinin veya programların ve bunların kod listesini, işletim ve kullanım klavuzlarını da içeren belgelerin ve hizmetlerin tümüdür.
  • Ali Bozdemir (YaRGıÇ)

   Bu bölüme Haber eklemeden önce burayı okuyunuz lütfen...

   Arkadaşlar bu bölüme haber ekleyeceğiniz zaman sizden ricamız başlık açıklaması bölümüne haberi eklediğiniz tarihi yazınız... Örnek;
  • CevreForum

   İlan eklemeden önce mutlaka inceleyiniz...

   Arkadaşlar ilan eklemeden önce özellikle konu başlığı olarak firmanın adı, açıklama bölümüne ise hangi şehirde ve ilan verilme yarihini yazmanızı istiyoruz. İlan bölümüne bakan arkadaşların daha rahat yararlanabilmesi için. Mesaj bölümüne ise; sırasıyla İlan Tarihi , Aranan Nitelikler, Şehir, A. Personel Sayısı , Son Başvuru Tarihi ... şeklinde yazmanızı ricaa ediyoruz..
  • Ali Bozdemir (YaRGıÇ)

   Bölüm kuralları...

   Bu bölüme eklenen msjlar, sohbete açık ve yoruma dayalı olmasını istiyoruz, sadece bilgi ekleyecekseniz bilginin konusuna göre o kategoriye ekleme yapmanız gerekiyor. Bu konuda dikkatli olmanızı istiyoruz... Saygılar...
  • Ali Bozdemir (YaRGıÇ)

   Neden DownloaD Yapamıyorum?

   Sitemizdeki dosya ve dökümanları indiremiyorasanız bunun birkaç nedeni olabilir. Üye girişi yapmamış olabilirsiniz.
   Yeni üye bölümünde iseniz (Siteye toplam attığı msj sayısı 25 den az olan üyelerimizin bulunduğu bölüm.) günlük 1 adet download (dosya indirme) yetkiniz var bunu aşmış olabilirsiniz.
   Bazı dosyalarımızda sorunlar var ve güncellenmesi gerekmektedir, büyük ihtimal sorun bundan kaynaklanıyordur ve bu dosyayı indirmeye yetkiniz yok yada hatalı link gibi hatalar veriyor olabilir bunu Site Kurucusu Yargıç 'a özel msj yolu ile yada o konunun altındaki Hızlı Yanıt bölümüne yazarak belirtebilirsiniz.
   Link silinmiş olabilir. (Bu pek görülmeyen bir olaydır.)

toplu konut çed raporu

Ücretsiz


Misafir

Dosya Hakkında

soyak mavişehir evleri çed raporu